panel

fsNetwork

۰۲۱-۸۸۸۹۴۹۳۶
دفتر فروش
 • Phone: ۰۲۱-۸۸۸۹۴۹۳۶
 • Email: sales@digiseo.ir
دفتر فنی
 • Phone: ۰۲۱-۶۶۳۷۸۸۵۸
 • Email: technical@digiseo.ir
QR Code دیجی سئو

 • عنوان:
  پیام:

container

content

همکاری با دیجی سئو

اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر
 
اطلاعات بیشتر

شرایط همکاری

شرایط خاصی وجود نداره، تنها کافی هست علاقمند باشید و بخواهید درآمدی برای خودتون داشته باشید. پس فکر کنم همه بتونن با ما همکاری داشته باشند.

ما در ادامه لیستی از کسانی که همکاری خوبی می‌توانند با ما داشته باشند ارائه کردیم که به احتمال زیاد شما گزینه‌هایی دارید که با آن اضافه نمایید. حتماً این کار را بکنید. خوشحال می‌شویم.

 • اگر طراح یا برنامه‌نویس وبسایت هستید
 • اگر طراح قالب ابزارهای آماده‌ای همچون جوملا، وردپرس و یا پرستا شاپ هستید
 • اگر مشاور تبلیغاتی هستید یا آژانس تبلیغاتی دارید
 • اگر طراح یا گرافیست هستید
 • اگر دست به قلم هستید و می‌توانید مطلب بنویسید
 • و اگر در صنفی فعالیت دارید که فکر می‌کنید امکان همکاری با ما وجود دارد خوشحال می‌شویم در کنار شما باشیم

زمینه‌های همکاری

زمینه‌های همکاری با دیجی سئو در موضاعات زیر عنوان گردیده است.

آموزش

همانطور که حتماً به یاد دارید. دیجی سئو رسالت خود را با آموزش شروع کرد و رسالت دانش آزاد هنوز هم ادامه دارد. ما معتقدیم دانش همیشه آزاد است و باید همیشه آزاد بماند. پس به آزادی آن کمک می‌کنیم. در این راه نیازمند همیاری و همکاری شما هستیم.

دیجی سئو به منظور گسترش دانش تجارت الکترونیک اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی، کارگاه‌های آموزشی، تورهای آموزشی، سمینارها و همایش‌های مرتبط می‌نماید. اگر امکان برگزاری دوره آموزشی بصورت حضوری یا غیر حضوری، سمینار، همایش و یا کارگاه‌های مربوطه را دارید با ما در تماس باشید.

تبلیغات و بازاریابی

یکی از مهمترین قسمت‌هایی که دیجی سئو تمایل به همکاری و همیاری شما دوستان دارد. حوزه تبلیغات و بازاریابی است. همانطور که می‌دانید قلب تپنده یک تجارت فروش و بازاریابی آن است. در صورتی‌که کسب و کاری را شروع کرده و به نحوی (مستقیم یا غیر مستقیم) با فعالیت تجارت الکترونیک مرتبط است. می‌توانیم باهم همکاری داشته و تبادلات تجاری برقرار نماییم.

بسیاری از شرکت‌ها و گروه‌های تبلیغاتی، مشاوران بازاریابی و حتی دانشجویان اینگونه رشته‌ها می‌توانند با ما ارتباط داشته و با توسعه کار خود، تجارت الکترونیک، سئو و وب مارکتینگ را به مشتریانشان ارائه نمایند.

طراحی سایت

اگر طراح سایت هستید و یا به طراحی سایت آشنایی دارید.

اگر بدنبال فعالیتی هستید که بتوانید در منزل آن را انجام دهید و کسب درآمد نمایید. پیشنهاد ما این است که در پروژه‌های ما سهیم شوید و با ما همکاری کنید. و یا حتی سایت طراحی شده خود را به منظور انجام عملیات بهینه‌سازی به ما بسپارید.

برنامه‌نویسی

اگر فرد قابلی در حوزه‌های برنامه‌نویسی وب ویا برنامه‌نویسی موبایل هستید. به حوزه‌های کاری ما نزدیکید. پس حتماً میشه همکاری خوبی با هم داشته باشیم.

توسعه‌دهنده CMS

اگر توسعه‌دهنده وب توسط ابزارهای آماده همچون جوملا، وردپرس و یا پرستا شاپ هستید. حتماً یکی از بزرگترین مشکلات خود و مشتریانتان را بهینه‌سازی قالب و استفاده از ماژول‌های بهینه‌سازی می‌دانید.

دیگر نیازی نیست نگران بهینه شدن کد قالب باشید، فقط کافی است با ما همکاری داشته باشید تا ما آن قالب یا سایت مشتریتان را برای شما بهینه‌سازی کنیم.

راستی اگر به دنبال افزونه‌های اورجینال برای CMS های خود هستید ما آن‌ها را به شما ارائه می‌کنیم.
 

فرم ثبت درخواست