panel

fsNetwork

۰۲۱-۸۸۸۹۴۹۳۶
دفتر فروش
 • Phone: ۰۲۱-۸۸۸۹۴۹۳۶
 • Email: sales@digiseo.ir
دفتر فنی
 • Phone: ۰۲۱-۶۶۳۷۸۸۵۸
 • Email: technical@digiseo.ir
QR Code دیجی سئو

 • عنوان:
  پیام:

container

content

 • متخصص سئو کلاه سفید و کلاه سیاه
  متخصص سئو کلاه سفید و کلاه سیاه

  مقدمه

  امروزه بسیاری از وبمستران از ترفندهایی برای افزایش پیج رنک سایت و دیده شدن در صفحات اول گوگل استفاده میکنند.

  روش های زیادی برای ۱۰ سایت برتر شدن در موتور های جستجو  وجود دارد که میتوان از آنها استفاده نمود.

   ما در این مقاله به طور خلاصه از علم سئو می‌گوییم و سپس به مقایسه سئوکاران سیاه و سیاه می‌پردازیم.

  پیدایش سئو

  علم سئو به طور موازی از زمان به وجود آمدن اینترنت (۱۹۹۰ میلادی)، به وجود آمده است اما اخیرا با شکل‌گیری الگوریتم‌های جدیدی مثل مرغ مگس خوار، گوگل پاندا و گوگل پنگوئن، موتورهای جستجو معروف همانند گوگل، توجه بیشتری به را خود جلب کرده‌اند به طور کلی به مجموعه فرآیندهایی که باعث افزایش امتیاز وب سایت و در نتیجه موفقیت بیشتر می‌شود را  سئو می‌گویند. 

  روش پیاده‌سازی سئو

  پیاده‌سازی سئو معمولا کار زمان‌بری بوده و طبق الگوریتم و برنامه‌ای خاص جلو می‌رود. همانطور که در تمامی کارها برنامه ریزی و هدف جزو لاینفک به حساب می‌آیند. در پیاده‌سازی سئو و بهینه‌سازی یک وبسایت باید برنامه‌ای از پیش تعیین شده و تحلیل شده تبیین گردد. این برنامه‌ریزی یک برنامه مدون و منسجم طبق گفته‌ها و قوانینی است که گوگل به آنها اشاره کرده است.

  خیلی از وبمسترهای داخل کشور و حتی بسیاری از متخصصین حوزه بهینه‌سازی از قوانین و راهنماهای گوگل پیروی نکرده و عجولانه اقدام به فعالیت‌های عمدتا غلط بهینه‌سازی و جذب ترافیک می‌پردازند که معمولا در اوایل کار خوب و مثبت نتیجه‌گیری شده ولیکن بعد از مدتی با جرایم سنگین گوگل روبرو می‌شوند. در ادامه متخصصان این حوزه را به دو دسته اصلی تقسیم می‌نماییم و نکاتی شایان ذکر به منظور آگاهی شما دوستان ذکر می‌کنیم.

  سئو کار کلاه سفید

  این  افراد همان کسانی هستند که تمامی قوانین وضع شده از سمت گوگل،  اعم از تولید محتوای ارزشمن، دریافت بک لینک معتبر، بهینه‌سازی کد و … را رعایت می‌کنند و سیر طبیعی و معمول را پشت سر میگذارند.  این دسته از سئو کارها بر این باور هستند شاید سرعت آنها کمی کمتر باشد اما صبر همیشه جوابگوی مشکلات بوده است.

  آنها تعداد صفحات ایندکس شده وب سایت مورد نظر را به حد اکثر می‌رسانند و این خود مقدمه‌ای است برای موفقیت بیشتر در عرصه‌ی علم  سئو

  سئو کار کلاه سیاه

  دسته دیگری هم هستند که  جامعه  سئوکاران را خدشه دار کرده‌اند و با استفاده از نرم‌افزارها، الگوریتم‌های موتورهای جستجو را دچار گمراهی کرده‌اند. این سئو کارها با استفاده از کلید واژه‌های بسیار و متن‌های نامطلوب و با بهره‌گیری از کد نویسی دارای پیج رنک شده‌اند. این در حالی است که این روش در طولانی مدت آسیب جدی به وب سایت وارد می‌کند و علاوه بر آن موتور جستجو گوگل آنها را شدیدا جریمه می‌کند.

  چه  بهتر که از روش‌های درست استفاده کنیم تا همیشه بهترین نتیجه رو بگیریم،  پله‌های موفقیت را یکی یکی طی کنیم و گول افراد سودجو را نخوریم.


  فایل

  اسپانسر این مقاله شوید:


leftBox