panel

fsNetwork

۰۲۱-۸۸۸۹۴۹۳۶
دفتر فروش
 • Phone: ۰۲۱-۸۸۸۹۴۹۳۶
 • Email: sales@digiseo.ir
دفتر فنی
 • Phone: ۰۲۱-۶۶۳۷۸۸۵۸
 • Email: technical@digiseo.ir
QR Code دیجی سئو

 • عنوان:
  پیام:

container

content

 • در کمپ سئو چه گذشت
  در کمپ سئو چه گذشت

  شاید انتخاب نام کمپ سئو برای این دوره آموزشی از نظر خیلی از دوستان مناسب نبود و شاید ناشناخته بود ولیکن تاثیر مناسبی داشت. حتی در این حد که خیلی از دوستان تماس گرفتند و خواستند با سئو آشنا شوند. این انتخاب به قدری خوب بود که تعداد افراد شرکت کننده بسیار مناسب و بازخورد کار ۱۰۰ درصد از انتظارات تعیین شده برای تیم دیجی سئو را برطرف نمود.

  کلاس با حضور ۹ نفر از دوستان علاقمند شروع شد و با حضور دوستانی همچون خانم اعتماد و آقای خاکی بسیار گرم و فعال پیگری شد. 

  خانم اعتماد از مادیران آمده بودند و بیشترین دغدغه‌ای که داشتند سایت شرکت معتبر مادیران بود. ایشان خود را مسئول تعیین استراتژی‌های وب‌سایت مادیران معرفی نمودند و در نظر داشتند ورودی بیشتر کاربری برای محصولات مادیران کسب کنند. نکته قابل توجه ایشان این بود که متوجه شدند سایت مادیران با این مدت طولانی و قدمت بالا چرا دارای تعداد خیلی کمی ایندکس درون گوگل می‌باشد. البته پاسخ این پرسش در پایان دوره برای ایشان و دیگر دوستان واضح و شفاف گردید و شاید بتوان گفت امان از دست ASP. در پایان ابراز علاقه ایشان برای شرکت در دوره‌های بعدی بسیار ما را خرسند کرد و باعث شد که درک کنیم توانسته‌ایم خدمت خوبی داشته باشیم.

  کمپ آموزش سئو

  آقای خاکی، مدیر یکی از شرکت‌ها معتبر شبکه‌های کامپیوتری بودند که آشنایی خیلی خوبی هم با سئو و وب مارکتینگ داشتند. تجربه کاری ایشان در حوزه آیتی و داشتن سایتی موفق در این زمینه باعث گردیده بود ایشون دید خیلی مثبت و خوبی نسبت به سئو داشته باشند و اتفاقا با اطلاعات خوبی که می‌دادند مباحث کلاس را بسیار گرم و جذاب می‌کرد. فعالیت‌های آقای خاکی با مشغله بسیار بالای یک مدیر جوان خیلی برای خود من جالب و جذاب بود و باعث می‌شد که حس کنیم توانسته‌ایم آورده‌های جدیدی برای کسی که خودش از دور دستی بر آتش داشته، فراهم آوریم.

  دوره آموزش سئو

  آقای منصوری فردی بودند که چندی پیش با شرکت ما تماس گرفته و تقاضای اجرای سئو سایتشان را داشتند. ولیکن بدلیل اینکه شرکای کاریشان به فرد ایرانی اطمینانی نداشتند کار را به یک تیم هندی سپردند. چیزی که برای من جالب بود، این بود که پس از گذشت چندین ماه از این موضوع جناب منصوری هنوز دیجی سئو را فراموش نکرده بودند و بوسیله مارکتینگ‌های سیستمی که ما داشتیم هنوز با ما در ارتباط بودند و مطالب سایت را پیگیری می‌گردند.

  دوره آموزش سئو

  دوستان دیگر همچون آقایان رستمی، تبریزی و خانم‌ها یعقوبی، مرادی، شعاعی، قاسمی دیگر دوستانی بودند که در دوره شرکت کردند و باعث شدند که کلاسی سرشار از فعالیت و پرسش و پاسخ داشته باشیم.

  در آخر حضور همکاران و دوستانی همچون خانم داودیان که تحصیلاتشان در خصوص بازاریابی می‌باشد، باعث گردید وزنه علم مارکتینگ و بازاریابی کلاس بسیار بالا رفته و نشان دهد که سئو فقط وابسته به علم کامپیوتر نیست.


  اسپانسر این مقاله شوید:


leftBox