panel

fsNetwork

۰۲۱-۸۸۸۹۴۹۳۶
دفتر فروش
 • Phone: ۰۲۱-۸۸۸۹۴۹۳۶
 • Email: sales@digiseo.ir
دفتر فنی
 • Phone: ۰۲۱-۶۶۳۷۸۸۵۸
 • Email: technical@digiseo.ir
QR Code دیجی سئو

 • عنوان:
  پیام:

container

content

 • ۹ مکان برای انتشار مقالات
  ۹ مکان برای انتشار مقالات

  اکثر ما در چندین شبکه اجتماعی فعالیت داریم. و من مطمئن هستم که تمامی ما یک (یا چند) بلاگ داریم. احتمالا شما می‌خواهید مطالب بلاگ خود را با دوستان شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

  این مقاله، روش‌های اشتراک گذاری خودکار را نشان می‌دهد. شاید "خودکار" بودن اشتراک گذاری برای بعضی از افراد جالب نباشد، زیرا تعامل زنده در شبکه‌های اجتماعی مهم بوده و اشتراک گذاری خودکار مسئله مناسبی برای کاربران آنها در شبکه اجتماعی نباشد. اما می‌توان گفت که این شیوه اشتراک گذاری خودکار، از روش‌های کلاه سفید پیروی می‌کند: ما اخبار بلاگ خود را به اشتراک می‌گذاریم. این اخبار برای دوستان ما تهیه شده و در هر صورت باید آنها را به اشتراک بگذاریم، پس چه دلیلی دارد از یک فرآیند سریعتر استفاده نکنیم؟

  احتمال شما از روش‌های زیر آگاه هستید، اما این مقاله می‌تواند به عنوان یک چک لیست عمل کند: در نهایت شما باید URL مقالات بلاگ خود را در تمامی مکان‌ها وارد کنید.

  1. فیس‌بوک

  I. برنامه RSS connect اجازه می‌دهد بلاگ یا هر گونه RSS را در دیوار، یا نوشته‌ها قرار داده و یا یک تب قابل تنظیم برای مقالات خود بسازید.

  شما توانایی انجام کارهای زیر را خواهید داشت:

  ·         اضافه کردن بسته نوشته به دیوار پروفایل.

  ·         اضافه کردن بسته نوشته در بخش‌ بسته‌ها.

  ·         ایجاد یک تب قابل تنظیم برای مقالات خود.

  قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای تمامی دوستان فیس‌بوک.

    

  II. نوشته‌های فیس بوک:

  ·         بر روی Import a blog کلیک کنید؛

  ·         URL بلاگ (RSS) را در بسته متن وارد کرده و بر روی توافقنامه Terms of Use کلیک کنید.

  ·         برای تکمیل فرآیند، بر روی "Save Settings" کلیک کنید. سپس مقالات قبلی شما نیز به صورت نوشته مشخص خواهند شد. هر مقاله جدید، به صورت خودکار در این بخش نمایش داده خواهد شد.

  قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای تمامی دوستان فیس‌بوک.

  نکته: این کار به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید به روز رسانی‌های بلاگ خود را دنبال کنید. اما لینک بازگشتی به بلاگ یا مقاله شما وجود ندارد.

    

  2. صفحه طرفداران فیس‌بوک

  I. Simply RSS اجازه می‌دهد تا شما به صورت خودکار، دیوار صفحه طرفداران خود را با RSS به روز رسانی کنید.

  قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای تمامی افراد.

  II. نکات صفحه طرفداران: به بخش "Edit Pages" رفته و بخش “notes” در قسمت “Application” را پیدا کرده و بر روی "Edit" کلیک کنید. سپس گزینه "Edit import Settings" را انتخاب کرده و URL فید خود را وارد کنید.

    

  قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای تمامی افراد (بدون لینک برگشتی به مقاله شما).

  نکته: بسیاری افراد ترجیح می‌دهند لینک‌های فیس‌بوک را از روش دستی به اشتراک بگذارند. این مسئله دلایل زیادی دارد (مانند نکته بیان شده در قسمت دوم) که در مقاله، ضررهای اشتراک گذاری خودکار بیان شده‌اند.

  3. لینکداین

  I. Blog Link برنامه‌ای در لینکداین است که مقالات شما را در پروفایل لینکداین شما به روز رسانی می‌کند.

  قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای کاربران رسمی لینکداین.

  II. WordPress یک راه دیگر برای اشتراک گذاری مقالات بلاگ‌های مبتنی بر وردپرس محسوب می‌شود.

    

   قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای کاربران رسمی لینکداین.

  4. گروه‌های لینکداین

  لینکداین به شما اجازه می‌دهد تا به صورت خودکار مقالات جدید بلاگ خود را در گروه به روز رسانی کنید. شما می‌توانید از تب “News” نحوه به روز رسانی مقالات را تنظیم کنید.

    

  قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای کاربران رسمی لینکداین.

  5. تویتر

  چندین ابزار برای به روز رسانی خودکار Twitter Stream از طریق لینک های RSS مقالات وجود دارد. من Twitter Feed را پیشنهاد می‌کنم.

  قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای تمامی افراد (لینک‌ها "Nofollow" هستند).

  نکته: حتما از قابلیت "Advanced Settings" این برنامه استفاده کنید" (یعنی از "Post Content" و “Post Prefix” استفاده کنید).

    

  6. FriendFeed

  اگرچه این ابزار برای ارتقای رسانه‌های اجتماعی طراحی شده است، اما می‌توان برای به روز رسانی اخبار مربوط به مقالات بلاگ نیز استفاده کرد. مسیر زیر به شما در مدیریت این کار کمک خواهد کرد:

  Settings -> Services add/edit -> (Miscellaneous) Custom RSS/Atom.

  قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای تمامی افراد (لینک‌ها "Nofollow" هستند).

    

  7. هر گونه جامعه مبتنی بر Ning

  وب‌سایت نیمه معروف زیادی وجود دارند که از Ning استفاده می‌کنند (Twitter Moms و Doetrai از نمونه‌های شناخته شده هستند). برای اشتراک گذاری به روز رسانی مقالات در صفحه باید کارهای زیر را انجام دهید:

  در زمان ورود، به صفحه پروفایل رفته و از خطر کناری، عبارت "Add RSS" را پیدا کنید (معمولا این لینک در زیر اسامی دوستان قرار دارد.)

  قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای تمامی افراد (لینک‌ها "Nofollow" هستند). البته اگر شما بخش "Related Posts" را در RSS فعال کرده و "Details" را انتخاب کنید، لینک‌های "Follow" در صفحات عمیق فعال خواهد شد:

    

  8. Naymz

  در صفحه حساب Naymz، به بخش "Add Link" رفته و بر روی لینک کلیک کرده و RSS خود را قرار دهید:

    

  مقالات جدید شما در بخش "Recent Activity" ظاهر خواهند شد:

  قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای تمامی افراد (لینک‌ها "Nofollow" هستند). البته اگر شما بخش "Related Posts" را در RSS فعال کرده و "Details" را انتخاب کنید، لینک‌های "Follow" در صفحات عمیق فعال خواهد شد:

    

  9. Zimbio

  به بخش "Blogs" رفته و URL بلاگ خود را اضافه کنید. مقالات به صورت خودکار در Zimbio نشان داده شده و لینک برگشتی به مقاله اصلی ایجاد می‌شود.

  قابلیت مشاهده: قابل مشاهده برای تمامی افراد (لینک‌ها "Follow" هستند).

    

  نظارت بر شبکه‌های اجتماعی برای اندازه‌گیری میزان تأثیرگذاری الزامی است. آیا شما شبکه‌های اجتماعی دیگر برای ارتقای مقالات بلاگ خود سراغ دارید؟


  فایل

  اسپانسر این مقاله شوید:


leftBox